Zadejte své klíčové slovo

Zábradlí

ALU ZÁBRADLÍ STANDARD

Nabízíme systém hliníkových profilů pro bezúdržbové zábradlí pro panelové a bytové domy s ověřenou kvalitou zpracování, které přizpůsobíme Vašim požadavkům. Dále zajišťujeme širokou škálu služeb v oblasti svařovacích prací a prací s hliníkem.

Moderní špičkový systém hliníkového zábradlí jen s deskovou výplní určený především pro panelové domy a novostavby. Jedná se o ucelený systém hliníkových profilů speciálně navržených pro konstrukce lodžiových zábradlí. Toto jedinečné provedení zaručuje dokonalé zpracování, nejlepší uživatelský komfort, 100% estetičnost, maximální bezpečnost a téměř neomezenou životnost tohoto prověřeného produkt.

Alu Standard – s mléčnou skleněnou výplní. Mezi hlavní přednosti systémového zábradlí AluStandard patří mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení. Již v základní ceně je každé zábradlí po přesné výrobě na požadovaný rozměr upraveno technologií práškového lakování (komaxitování) do požadovaného odstínu RAL. Všechny profily a komponenty jsou dílem našich skvělých návrhářů. Profesionální zpracování a nadčasový design celého výrobku je u nás samozřejmostí.

Co vše Vám nabídnou lodžiová zábradlí Alu Standard?

Minimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu – Vertikální řez zábradlím Alu Standard masivní konstrukce systému zábradlí AluClick v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení – varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí systému Alu Standard. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Povrchová úprava komaxitovým lakem navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.

Oboustranné těsnění – Alu Standard je vybaven oboustranným profilovým těsněním z EDPM pryže, což zaručuje jeho 100% izolaci proti vodě. Díky vnějšímu těsnění se neusazují nečistoty a mech v prostoru mezi konstrukcí a skleněnou výplní

Výhody našich zábradlí

  • Nízká váha celé konstrukce
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost
  • Nadčasový design
  • Mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení
  • Bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé řady RAL
  • Snadná a rychlá montáž
  • Vhodné pro instalaci zasklívacích systémů

Výběr vhodné výplně

Lodžiová zábradlí Alu Standard se skleněnou výplní a s folií potisknutou barevnými vzory. Promyšlený systém zacvakávacích lišt umožňuje instalovat jakoukoliv deskovou výplň. Mezi nejžádanější patří vrstvené bezpečnostní sklo Connex. Zákazník často volí mléčné, ale na výběr je krom čirého provedení i celý vzorník VANCEVA. Dalšími typy výplní jsou desky FUNDERMAX, které lze se skleněnou výplní libovolně kombinovat.

Používané sklo Connex je složeno ze dvou nebo více tabulí skel. Ty spojuje vrstva folie, která zaručuje bezpečnost. Sklo s bezpečnostní folií používáme pro všechny druhy zasklení, kde požadujeme zajištění skla proti vysypání, proti vniknutí cizích osob do objektu a jako protihluková skla. Vrstvené sklo se kromě výplně zábradlí instaluje i do dveří, oken a výkladních skříní obchodů. Vícevrstvá skla se využívají jako neprůstřelná a pochozí (schodnice, prosklené plochy podlah).

Kompaktní desky FunderMax

Lodžiová zábradlí AluClick standard s výplní z desek Fundermax s obustranným dekorem jsou vysoce odolné a tenké. Zachovají si dobrý vzhled i po mnoha letech. Tento moderní, štíhlý materiál je v souladu se současnými trendy. Společnost Fundermax vyrábí v Rakousku díky nejnovějším technologiím a nejvyšším standardům produkty v souladu s životním prostředím a odpad likvidují ekologicky. Desky FunderMax neobsahují žádné škodlivé látky, neznečišťují životní prostředí. Jsou vhodné i pro použití ve většině citlivých aplikací, například ve zdravotnictví. Staly se odolným materiálem pro vysocezatěžované veřejné prostory (stěny v nemocnicích, výplně zábradlí ve veřejných budovách, výtahové kabiny, šatny sportovních zařízení a plováren).

Příslušenství

V nabídce je designový sušák na prádlo Variant, který se dodává v různých rozměrech a montuje na vnitřní stěny lodžie. Další možností je sušák připevněný k zábradlí z venkovní strany – vždy jde o specifické řešení na objednávku k danému hliníkovému zábradlí.

Parametry zábradlí Alu Standard

Systém: svařovaný – rámový
Využití: balkony, lodžie, terasy a schodiště
Záruka: 5 let

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na tel. čísle 739 034 488  nebo  733 715 505 pro nezávaznou konzultaci a kalkulaci.

Sleva 15% na systém Optimi Kvadro do 30.6.2023