Zadejte své klíčové slovo

Dveře a zárubně SAPELI

Dveře a zárubně SAPELI

Společnost SAPELI je v současné době největší a svou tradicí nejstarší tuzemský výrobce interiérových dveří a zárubní v České republice.

Historie firmy sahá na konec předminulého století. Roku 1918 zakoupil nevyužívanou škrobárnu a pilu pan Jindřich Procházka a vybudoval prosperující podnik. Ten byl bohužel poslední den války roku 1945 a roku 1948 zase znárodněn.

Novodobá historie společnosti SAPELI začíná roku 1992 převzetím restituovaného provozu výroby dveří v Polné. Ředitelem společnosti se stává pan Jindřich Procházka, syn dřívějšího majitele. Vzniká zde celá řada nových modelů dveří a zejména vnitřní dveře a zárubně SAPELI s přírodní dýhou si rychle získávají oblibu zákazníků i architektů, projektantů a stavitelů.

V současné době SAPELI zaměstnává přes 400 pracovníků. Prostředky vytvořené činností firmy jsou reinvestovány do modernizace provozů, rozšíření sortimentu a posílení finančního zdraví společnosti. Používané výrobní materiály splňují přísná hygienická kritéria. Ve výrobě a logistice jsou využívány nejnovější řídící systémy s podporou moderní počítačové techniky. Kvalita výrobků je dotvrzena certifikací systému řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Veškeré další informace včetně katalogu a ceníku najdete přímo na internetových stránkách firmy SAPELI.

SAPELI

sapeli_logo

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na tel. čísle 739 034 488  nebo  733 715 505 pro nezávaznou konzultaci a kalkulaci.