Zadejte své klíčové slovo

Návrhy interiérů

Od počátku roku 2016 rozvíjí naše firma úzkou spolupráci s architektem Ondřejem Zoubkem. Na společných konzultacích probereme Vaši situaci, daný prostor i stanovený rozpočet a vytvoříme Vám  přesný návrh.

Ing. arch. Ondřej Zoubek čerpal teorii i praktické zkušenosti během studií v Praze, USA a Francii. Jeho odborná profese je mu i zálibou, a tak se o své zkušenosti rád s Vámi podělí.

Tento takto společně vytvořený návrh bude odpovídat Vaší situaci. Architekt Zoubek bude dbát na Vaše priority a vnímání světa. S respektem bude doplňovat Vaše podněty a společně tak zhmotníte myšlenku ideálního interiéru. Diskuze nad řešením a možnostmi budou probíhat na základě argumentů, nikoli jeho vlastních tužeb.

Tento průběh spolupráce pro Vás bude přínosem – pochopíte souvislosti, které laikům mohou unikat, nebo je jen tuší, ale nejsou schopni s nimi pracovat. Začnete svůj osobní prostor chápat do větších detailů a návazností a stanete se jeho tvůrcem, pánem. Budete ho milovat, neboť bude Váš vlastní.

Se zákazníky komunikuje v češtině, angličtině, francouzštině.

V případě Vašeho zájmu o využití služeb Ing. arch. Ondřeje Zoubka, kontaktujte nás nebo p. architekta na emailu jerabek@archzoubek.cz.